AK Parti Aday Tanıtım Toplantısı Yapıldı

AK Parti Aday Tanıtım Toplantısı Yapıldı
25.09.2018 12:32

AK Parti Eskipazar İlçe Başkanlığı tarafından, milletvekili aday tanıtım toplantısı yapıldı.

24 Haziran Pazar günü yapılacak olan 27. Dönem milletvekilliği seçimlerinde AK Parti’den aday olarak gösterilen Milletvekili adayları için aday tanıtım toplantısı düzenlendi.

Halk eğitim Merkezinde düzenlenen aday tanıtım toplantısına Karabük Milletvekili ve Milletvekili adayı Burhanettin Uysal, Belediye Başkanımız Mustafa Yarkan, İl Başkanı İsmail Altınöz, İlçe Başkanı İsmail Palaz, AK Parti Karabük Milletvekili adayları Cumhur Ünal, Niyazi Güneş, İl Genel ve Belediye meclis üyeleri, Ak Parti İl ve İlçe  teşkilatları ile vatandaşlar katıldı.


Programda konuşan Belediye Başkanımız Mustafa Yarkan,  geçtiğimiz seçimlerde olduğu gibi bu seçimde de birlik ve beraberlik içinde en iyi sonucu alabilmek için çalışacaklarını ifade ederek, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde arkadaşlarım ve tüm teşkilat mensuplarının yanı sıra bu davaya gönül vermiş herkes elini taşın altına koyarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İnşallah Hedefimiz üç milletvekilliğini de almak.” dedi.

AK Parti Karabük Milletvekili adayları Cumhur ÜNAL, Niyazi GÜNEŞ ve Burhanettin UYSAL’da konuşmalarında 24 Haziran’da yapılacak olan 27. Dönem milletvekilliği seçimlerinin önemine vurgu yaparak Ak davaya gönül verenlerin elbirliği ile seçimlerden büyük bir zafer kazanarak çıkacaklarını belirttiler.