Başkandan Bayram Öncesi Müjde...

Başkandan Bayram Öncesi Müjde...
25.09.2018 13:14

Başkan Yarkan'dan Müjde, Eskipazar'a Yüzme Havuzu Yapılacak

İlçemizdeki eksikleri tek tek tespit ederek hemşerilerimizin istekleri ve talepleri doğrultusunda çalışmalar yapan Başkan Yarkan, belediyecilikte dikkat çeken bir yatırımı ilçemize kazandırıyor.

Proje çalışmaları tamamlanan ve finansmanı hazır olan yüzme havuzu projesi için kurban bayramı sonrası ihaleye çıkılacak. Gençlik ve Spor merkezi ile belediyemize ait halı sahanın yanına yapılacak olan kapalı yüzme havuzu için Başkan Yarkan, Eskipazarlılara bayram öncesi büyük bir müjde vermiş oldu.

Konuyla ilgili Başkan Yarkan,"İlçemiz genelinde tespit ettiğimiz eksiklikleri imkanlarımız dahilinde gidermeye çalışıyoruz. Şehrimizde büyük bir ihtiyacı olduğunu düşündüğümüz, halkımızın özellikle gençlerimizin beklentisi olduğunu bildiğimiz, projelerimizi bir bir hayata geçiriyoruz. Büyük şehirlerde neler varsa ilçemizde de aynı hizmetleri halkımızın hizmetine sunmayı hedefliyoruz. İçerisinde yetişkin havuzu, çocuk havuzu, Türk hamamı, sauna, kafeteryası olan Kapalı yüzme havuzunu inşa edeceğiz. Böylelikle gençlerimiz  hem boş vakit değerlendirmede güzel bir sosyal etkinlik hem de sağlıklı yaşam için böylesine gerekli bir spor dalınıda yapma imkanı bulacak. Kapalı yüzme havuzluyla birlikte Gençlik merkezi, halı saha, basket sahası ve kapalı spor salonuyla o alanı tam bir spor kompleksi haline getireceğiz. Kurban Bayramı sonrası yüzme havuzumuzu hemen ihele ederek biran evvel halkımızın hizmetine sunacağız. Eskipazar her şeyin en iyisine layık. Halkımıza hayırlı olsun” dedi.