Belediyemizde Coşkulu Bayramlaşma

Belediyemizde Coşkulu Bayramlaşma
25.09.2018 12:44

Belediyemiz ve Ak Parti İlçe Teşkilatı bayramlaşma töreni, Ramazan Bayramı'nın ilk günü gerçekleştirildi.

Eskipazar Belediyesi ve Ak Parti İlçe Başkanlığı bayramlaşma programı Ramazan bayramının ilk günü belediyemizde düzenlendi. Bayramlaşma programına Karabük Milletvekilleri Sayın Mehmet Ali ŞAHİN, Prof.Dr. Burhanettin UYSAL, Belediye Başkanımız Mustafa YARKAN, Ak Parti İlçe Başkanı İsmail PALAZ,  İl ve İlçe yöneticileri, Belediye Meclis Üyeleri ve il genel meclis üyeleri ile vatandaşlar katıldı.

Belediye önünde vatandaşlara hitap eden Belediye Başkanımız Mustafa YARKAN, tüm islam aleminin ve Eskipazar’lı hemşerilerimin mübarek Ramazan bayramını tebrik ediyorum diyerek 24 Haziranda yapılacak olan seçimlerin önemine vurgu yaptı. 

Bayramlaşma programında konuşan Karabük Milletvekili Prof.Dr. Burhanettin UYSAL’da Eskipazar’lıların bayramını tebrik ederek, 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde destek istedikleri belirtti.

Karabük Milletvekili Sayın Mehmet Ali ŞAHİN’de, Türkiye gündemine dair açıklamalarda bulunurken, 24 Haziran seçimleriyle Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine geçileceğini hatırlattı. Şahin; Recep Tayyip Erdoğan'ı inşallah 24 Haziran akşamı yeniden Cumhurbaşkanı seçmek suretiyle bu ülkenin önünü daha da açacağız. Sadece 24 Haziran'da yeni Başkanımızı, Cumhurbaşkanımızı seçmeyeceğiz. Türkiye'nin önünü de ardına kadar açacağız. Daha güçlü, daha dik, sorunlarını daha hızlı şekilde çözmüş bir Türkiye'ye gitmek istiyoruz. İnşallah bunu Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti'nin kadroları gerçekleştirecek. “dedi.

Program boyunca misafirlere çeşitli ikramlarda bulunuldu ve ev sahibi olan Belediye Başkanımız Mustafa YARKAN, programa katılanlar ile yakından ilgilendi ve bayramlarını kutladı. Barış ve huzur dolu günler dileyen Başkan YARKAN, Bayramlaşma Programımıza katılan herkese teşekkür ediyorum. Ramazan Bayramının ilçemize sağlık, barış ve huzur dolu günler getirmesini, her bayramın böyle birlik ve beraberlik içerisinde geçmesini diliyorum” dedi