Müjde! Mermer Kavşağı Yapım İhalesi 19 Haziran’da

Müjde! Mermer Kavşağı Yapım İhalesi 19 Haziran’da
25.09.2018 12:21

Karayolları Bölge Müdürlüğüne defalarca iletilen ve bir türlü sonuç alınamayan Mermer kavşağındaki sorun çözüme kavuşuyor.

Karabük Milletvekilimiz Sayın Burhanettin Uysal ve Belediye Başkanımız Mustafa Yarkan’ın da göreve geldiği günden bugüne yakından takip ettiği ve birlikte yoğun mesai harcadıkları Mermer Kavşağı Yapımı ihalesi 19 Haziran 2018’de yapılacak.

Daha önceleri konuyla ilgili Karabük Milletvekilimiz Sayın Burhanettin UYSAL, Karayolları 15. Bölge Müdürü Hüsamettin ÖZENDİ ve ekibi Belediye Başkanımız Mustafa YARKAN, AK Parti Eskipazar İlçe Başkanı İsmail PALAZ’ın katılımlarıyla ile birlikte Mermer bölgesinde incelemelerde bulunulmuştu.

İlçemiz için çok önemli bir yer olan Mermer Kavşağından anayola yapılan kontrolsüz giriş çıkışlar nedeniyle yayaya çarpmalı ve ölümlü trafik kazaları meydan gelmektedir. Mevcut yerlerde trafik güvenliği, mal ve can emniyeti açısından daha güvenli hale getirilmesi için hızlıca çalışmalar yapıldı ve ihale aşamasına gelindi.

Konuyla ilgili Belediye Başkanımız Mustafa Yarkan, “ İlçemiz AK Parti iktidarında her alanda çok önemli yatırımlar aldı, almaya da devam ediyor. Bu yatırımlar sayesinde ilçemizin gelişmesi hızlandı, bundan sonra yapılacak yatırımlar la da gelişmeye devam edecek. Bizlere bu konuda yardımcı olan Milletvekillerimize, bölge müdürümüze ve emeği olan herkese ilçem ve şahsım adına teşekkür ediyorum. “ dedi.