Get Adobe Flash player

İHALE İLANLARI

Oturum Aç

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Canlı Yayın

Eskipazar Haberler : Başkan Baş, Yeniden Aday Adayı
Tarih: 2013/11/1 19:45:14 (1718 Okuma)Başkan Baş, " Kalkınma sürsün Eskipazar büyüsün" Eskipazar Belediye Başkanı Dursun Baş, 2014 yerel seçimlerinde tekrar AK Parti'den aday adayı olduğunu açıkladı.

Cuma namazı sonrası parti binasına başvuruya giden Belediye Başkanı Dursun Baş’ı çok sayıda partili de yalnız bırakmadı. Ak Parti Eskipazar ilçe binasında düzenlenen toplantıya Belediye Başkanımız Dursun Baş, Ak Parti Eskipazar İlçe Başkanı Rıfata Yaman, Belediye meclis üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

Parti binasında düzenlenen toplantıda konuşan Başkan Baş, “ 2014 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerinde Ak partiden aday adaylığının son gününde müracaat etmek üzere ilçe başkanlığına geldik. 29 Mart 2009 yerel seçimlerinde biz ak belediyeciliği uygulamak üzere göreve talip olduk. Teşkilatlarımız, genel merkezimiz ve halkımızın da teveccühü ile bu göreve getirildik. Şahsım arkadaşlarım teşkilatlarımız ve halkımızın da desteği ile el ele gönül gönüle bir hizmet dönemini geçirdiğimizi düşünüyorum. Bizden önceki hiçbir büyüğümüze söz etmedik. Tabiî ki hizmetlerimizin beğenilen yanları ve beğenilmeyen yanları da mutlaka olmuştur. Her insanın bakış açısı farklıdır. Biz teşkilatlarımızla birlikte Allah’ın rızası insanımızın da hayır duasını alarak ak belediyecilik örneğini Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın kadrolarının bu ülkede neler yaptığını gösterecek Eskipazar’daki hizmetleri aynı misyon üzeri gerçekleştirme gayesi içerisinde olduk. Ümit ediyorum Eskipazar ilçemiz hizmetlerimizden duruşumuzdan memnundur. Yansımalarını da öyle görüyoruz. Görevim esnasında bize destek veren benimle beraber gece gündüz koşan ekibimize teşkilatlarımıza her kademedeki görelilerimize büyüklerimize başkanlarımıza milletvekillerimize emeğini hiçbir zaman unutmayacağımız tüm eş dost ve gönüldaşlarımıza huzurlarınızda sonsuz teşekkür ediyorum. Allah’a şükürler olsun Eskipazar ak belediyeciliğin zevkine doyasıya vardı. Biz belediyecilikte çıraklık dönemimizi Çankırı’da geçirdik. Buradaki görevimiz kalfalık dönemimizdi. Bir defa daha ustalık dönemi olmak üzere ak belediyeciliği taçlandıracak ve Eskipazar’daki büyük değişimi ve gelişimi taçlandıracak bunu yarım kalan hizmetlerimizi tamamlayarak daha da Eskipazar’ı şahlandıracak klas projelerimizi de açıklayacağız. Ümit ediyoruz bundan sonraki dönem Eskipazar’ın zirve yaptığı dönemler olacak. Teşkilatlarımız uygun görür halkımızda teveccüh gösterir yeniden Belediye Başkanı olursak bu her iki dönemi de Eskipazar altın dönemleri olarak tarihe geçirme yürekliliği ve sevdası içerisindeyiz. Ben Eskipazar büyüsün gelişsin değişsin diye bu sevda ile geldim arkadaşlarımla ve teşkilatımızla bu sevda ile çalıştım. Halkımızın da bu seçimde her kim olursa olsun “ Kalkınma sürsün Eskipazar büyüsün”  diyeceğini ümit ediyorum. Benim dışımda müracaat eden tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu memleketin yönetimine talip olan insanlar güzel insanlardır. Ak parti gibi bir partiden belediye başkanı aday adayı olmak bir ayrıcalıktır şereftir. Biz alnımızın akıyla bir beş yılımızı geçirdik. İkinci bir beş yıla da Allah’ın izni teşkilatlarımızın teveccühü halkımızın da desteği olur uygun görülürse yeniden talibiz. Eskipazar’da kalkınma sürsün Eskipazar büyüsün. Yok ayrı gayrımız hep birlikte Eskipazar’ız. “ dedi.

Belediye Başkanımız Dursun Baş’ın konuşmalarının ardından İlçe Başkanı Rıfat Yaman’da 2009 yılında Eskipazar’ın ak kadrolarla buluşmasının ardından Eskipazar’da gözle görülür büyük hizmetler yapıldı. Yapmış olduğu çalışmalardan dolayı Belediye Başkanımıza ve meclis üyelerine teşekkür ediyorum dedi.

Konuşmaların ardından Belediye Başkanımız Dursun Baş, Belediye Başkanlığı aday adaylığı, Belediye meclis üyeleri İdris Örenbaşı, Ahmet Yurtoğlu ve Mustafa Yarkan’da belediye meclis üyeliği için dosyalarını İlçe başkanı Rıfat Yaman’a sundu.


Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur
 
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.