Get Adobe Flash player

İHALE İLANLARI

Oturum Aç

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Canlı Yayın

Eskipazar Haberler : Yeni Araçlar ve Konteynırlar Eskipazarın Hizmetinde
Tarih: 2017/3/24 16:38:03 (971 Okuma)Yeni temizlik araçları ve 250 adet Konteynır Eskipazar'lı hemşerilerimizin hizmetine sunuldu.Daha temiz bir Eskipazar için gece gündüz demeden çalışan Eskipazar Belediyesi temizlik ihtiyacını karşılamak ve atıkların çevreye yayılmasını önlemek amacıyla aldığı 250 adet çöp konteynerinin dağıtımı ve temizlik filosuna kattığı yeni araçların hizmete açılış töreni gerçekleştirildi.

Belediye hizmet binası önünde gerçekleştirilen törene Karabük Milletvekili Burhanettin UYSAL, Belediye Başkanımız Dursun BAŞ, Belediye Başkan Yardımcısı İdris ÖRENBAŞI, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan SEVDALI, Belediye meclis üyelerimiz, il genel meclis üyeleri, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

İlçemizde kullanılamaz hale gelen çöp konteynırları ile değiştirilmek ve eksik olan noktalara yerleştirilmek üzere mahalle muhtarlarına dağıtımı yapılan konteynırların dağıtım töreninde konuşan Belediye Başkanımız Dursun BAŞ, “2009 yılında göreve geldiğimizde yollarımız mucur, pazar yerimiz çamur, ayağımızı basacak kaldırımımız yok, orta sokaklarda esnaflarımız tozdan çamurdan kapısını açamıyor adeta köye dönmüş bir Eskipazar herkes ilçeyi terkediyor, ümitsizlik almış başını gidiyordu. Bu ekip geldi. Ak Parti iktidarıyla omuz omuza vekiliyle kadrolarıyla güç birliği yaptı ümit ve heyecanla bu günlere geldik. Önce marka şehir plaketini şehrimiz kazandı ve şimdi hedefimiz organize sanayi bölgesiyle, doğalgazıyla, Akkaya termaliyle altınşehir Eskipazar. İlk günden itibaren hizmet eden bütün kardeşlerime benden önceki belediye başkanlarımıza, siyasetçilerimize, vekillerimize ilçemizin her konusu ile ilgilendikleri, bizimle kol kol çalıştıkları, sorunlarımızı çözdükleri ve bize bu imkanları sağladıkları için  çok teşekkür ediyorum. 250 tane çöp konteynırımızı mahallelerimize gönderiyoruz. Sokak aralarında el arabasıyla manuel olarak temizliyorduk. Bundan sonra ara sokaklarımızı ve kaldırımlarımızı otomatik süpürge ile temizleyecekler. Diğer taraftan büyük yol süpürme aracımız ile ana caddelerimizi ve mahallelerimizi  onunla süpüreceğiz. Eskipazar artık dünden bugüne kendisini aşarak devam ediyor. Allah hepinizden razı olsun. Gece gündüz demiyoruz, hastayız demiyoruz yatağımızda da çalışıyoruz ayakta da çalışıyoruz. Sizlere hizmetkar olmaya devam edeceğiz. Bu ekip ve bu kadronun arkasında durduğunuz sürece sizin başınızı öne eydirmeyeceğiz.” dedi.

Karabük Milletvekili Burhanettin UYSAL’da konuşmasında hizmete sunulan 250 çöp konyetırının ve hizmet araçlarının belediyemize ve ilçemize hayırlı olmasını dileyerek 16 Nisanda yapılacak olan anayasa değişikliği referandumunu anlattı.

Konuşmaların ardından İlçe Müftüsü Osman DEMİR tarafından dua edilerek belediye ekiplerince mahallelerde yerlerine yerleştirilecek olan çöp konteynırları mahalle muhtarlarına temsili olarak teslim edildi. Yeni temizlik hizmet araçlarının da kurdelası kesilerek hizmete açıldı. 


Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur
 
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.