Get Adobe Flash player

İHALE İLANLARI

Oturum Aç

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Canlı Yayın

Eskipazar Haberler : Milli Eğitime Çok Amaçlı Bina Geliyor
Tarih: 2017/3/24 16:46:58 (1131 Okuma)İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne içerisinde idari hizmet binası, konferans salonu ve kız-erkek yurdunun yer alacağı çok amaçlı bina geliyor.İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne tahsisi yapılan eski sinama binasının bulunduğu alanda yapılacak olan içerisinde ilçe milli eğitim müdürlüğü idari binası, konferans salonu ve kız-erkek yurdunun yer alacağı proje alanında incelemelerde bulunuldu.

Karabük Milletvekili Burhanettin UYSAL, Belediye Başkanımız Dursun BAŞ, Belediye Başkan Yardımcısı İdris ÖRENBAŞI, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan SEVDALI, Belediye meclis üyeleri ve il genel meclis üyelerinin de yer aldığı inceleme esnasında İlçe milli eğitim müdürlüğü şube müdürleri Sezai Keklicek ve Mehmet Salih Özgün proje detayları hakkında bilgiler aktardı.

Projede değişikliğe gidildiği ve Mayıs ayında ihalesinin yapılacağı belirtilirken Belediye Başkanımız Dursun BAŞ, geçtiğimiz hafta ilçemizi ziyaret eden Milli Eğitim Bakanımız İsmet YILMAZ’da proje ihalesinin yapılacağını bizzat söyledi. Böyle bir projenin ilçemize kazandırılmasında emeği geçen başta milletvekillerimiz olmak üzere herkese teşekkür ettiğini belirtti.

Karabük Milletvekili Burhanettin UYSAL’da “ 2017 yılı Karabük’te yatırım patlaması oldu desek yeridir. Bütün taleplerimiz hükümetimiz tarafından karşılandı. Yapılacak olan bu projenin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. İnşallah bir dahaki sefere temel atmaya geleceğiz. Eskipazar’ımıza hayırlı olsun.” dedi.


Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur
 
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.