Get Adobe Flash player

İHALE İLANLARI

Oturum Aç

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Canlı Yayın

Eskipazar Haberler : Emniyetin Yerine Terminal Yapılacak
Tarih: 2017/3/24 17:10:00 (1342 Okuma)İlçemiz girişinde Emniyet amirliği hizmet binası olarak kullanılan alanda yeni Terminal binası yükselecek.Eskipazar Minibüsçüler ve Taşıyıcılar kooperatifini ziyaret eden Karabük Milletvekili Burhanettin UYSAL ve Belediye Başkanımız Dursun BAŞ’ın yer aldığı heyet, minibüsçü esnafı ile hem referandum süreci hakkında görüş alışverişinde bulundu hemde hasbihal ettiler.

Belediye Başkanımız Dursun BAŞ, minibüsçü esnafı ile hep birlikte istişare içinde olduklarını ve birlikte hareket ettiklerini ifade ederek, 15 Temmuz ve sonrasında büyük bir fedakârlık örneği sergileyerek göstermiş oldukları özveri, cesaret ve gayretli çalışmalarından dolayı şahsım ve hemşerilerim adına kendilerine çok teşekkür ediyorum dedi.

Ziyaretin ardından Karabük Milletvekili Burhanettin UYSAL, Belediye Başkanımız Dursun BAŞ, Belediye Başkan Yardımcısı İdris ÖRENBAŞI, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan SEVDALI, Belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri ve Eskipazar Minibüsçüler ve Taşıyıcılar kooperatif Başkanı Recep KAVACIK, ilçe emniyet amirliğinin bulunduğu alanda incelemelerde bulundu.

Belediye Başkanımız Dursun BAŞ, emniyetin yeni yerine taşınmasının ardından şuanki alanın Terminal olarak yeniden düzenleneceğini belirterek, yapılması planlanan çalışmalarla ilgili bilgiler verdi. Projeyle ilgili olarak bu işle ilgili olan herkesle istişareler yaparak dinlediklerini ve kararı birlikte aldıklarını belirten Başkan BAŞ, ilçe girişinde bulunan bu alanın sarı travertenden ve kemerli yapılarla Eskipazar’a yakışacak bir şekilde düzenleneceğini belirtti.

Karabük Milletvekili Burhanettin UYSAL’da Eskipazar’a yakışır güzel bir terminalin  yapılması için çalışmalara destek olacaklarını belirtti.


Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur
 
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.