Get Adobe Flash player

İHALE İLANLARI

Oturum Aç

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Canlı Yayın

Eskipazar Haberler : ŞAHİN, Sivil Toplum Örgütleriyle Buluştu
Tarih: 2017/3/29 16:43:46 (849 Okuma)Eski TBMM Başkanı ve  AK Parti  Karabük  Milletvekili Mehmet  Ali ŞAHİN, ilçemizdeki Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri ile Sarı Kalede kahvaltıda bir araya geldi.Kahvaltıya Karabük  Milletvekili Mehmet  Ali ŞAHİN, Belediye Başkanımız Dursun BAŞ, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan SEVDALI, Belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri, Ak parti il ve ilçe teşkilatları ile sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

Kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanımız Dursun BAŞ, ilçemizde 2009 yılından bu yana yapılan hizmet ve yatırımlardan bahsederek destek ve himayelerini esirgemeyen hükümetimize, milletvekillerimize teşekkür etti ve  “Güçlü bir iktidar ve güçlü bir belediye ile neler yapılabildiğini hep birlikte yaşayarak gördük. Biz şimdi yeniden daha güçlü bir Türkiye için yönetimde birlik güçte birlik için referandumda sizden EVET istiyoruz. Ben Eskipazar’lıların üzerlerine düşen görevi hakkıyla yapacaklarına inanıyorum. Birinci sınıf hizmet alan bir ilçe olarak bu referandumda birinci olarak çıkmalıyız. Gece gündüz demiyoruz, hastayız demiyoruz yatağımızda da çalışıyoruz ayakta da çalışıyoruz. Sizlere hizmetkar olmaya devam edeceğiz inşallah. “dedi


16 Nisan’da yapılacak olacak olan halk oylaması için sivil toplum örgütü temsilcileri ile bir araya gelen AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, burada yaptığı konuşmada, anayasa değişikliği hakkında bilgi aktardı.


Şimdiki sistemi 4 vitesli ve saatte 90 kilometre hıza sahip bir arabaya benzeten Şahin, "Cumhurbaşkanlığı  Hükümet Sistemi"ne geçilince 5 vitesli ve saatte 140 kilometre hıza ulaşabilen arabaya sahip olacaklarını ifade etti. Amaçlarının,  Türkiye'nin daha hızlı büyümesi, gelişmesi ve ilerlemesi olduğunu kaydeden Şahin, "Tek devlet, tek millet, tek bayrak ve tek vatan olmaya devam edeceğiz. Bunları güçlendirmek için bu yeni sistemi getirdik. Onun için  AK Parti, MHP, BBP olarak bunun arkasındayız. Bu ülkenin milliyetçi muhafazakar seçmeni bunun arkasında. ve CHP'li vatandaşlarımızı da buna destek vermeye çağırıyorum. Ülke için böyle bir model fayda getirecektir." diye konuştu.


"Cumhubaşkanlığı  Hükümet Sistemi" ile gelecek olan yenilikleri madde madde anlatan Şahin, terör örgütlerinin ve  Türkiye'nin büyümesinden rahatsız olan bazı ülkelerin sandıktan "Hayır" çıkmasını istediklerini kaydetti.


Şahin, daha sonra  İsmetpaşa, Yazıkavak köyü Keçeler Mahallesi, Babalar  köyü ve Üçevler köylerini ziyaret ederek, vatandaşlarla sohbet etti.
 


Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur
 
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.