Get Adobe Flash player

İHALE İLANLARI

Oturum Aç

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Canlı Yayın

Eskipazar Haberler : ŞAHİN, Kahvaltıda Esnafla Bir Araya Geldi
Tarih: 2017/3/30 10:03:27 (752 Okuma)ŞAHİN, referandum çalışmaları kapsamında ilçemizdeki esnaflar ile Sarı Kalede kahvaltıda bir araya geldi.Eski TBMM Başkanı ve  AK Parti  Karabük  Milletvekili Mehmet  Ali ŞAHİN, referandum çalışmaları kapsamında ilçemizdeki esnaflar ile Sarı Kalede kahvaltıda bir araya geldi.

Kahvaltıya Karabük  Milletvekili Mehmet  Ali ŞAHİN, Belediye Başkanımız Dursun BAŞ, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan SEVDALI, Belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri, Ak parti il ve ilçe teşkilatları ile esnaflar katıldı.

2009 yılından bu yana güçlü bir iktidar ve güçlü bir yerel yönetim ile neler yapılabileceğini gösterebileceğiniz Türkiyede Eskipazar’ın en iyi örnek bir ilçe olduğunu belirten Belediye Başkanımız Dursun BAŞ, “Güçlü bir iktidar ve güçlü bir belediye ile neler yapılabildiğini hep birlikte yaşayarak gördük. 2009’da ne durumdaydık nereye geldik. Esnaf kardeşlerimizin bu farkı çok daha iyi gördüğünü düşünüyorum. Şehrimiz güzellikleriyle beraber uyumlu verimli bir çalışma ortamıyla ekonomik olgunluğada ulaştı. Sayın Başkanımız dün müjdeyi verdi. Başbakanımız talimatı vermiş Organize sanayinin ilk ödeneği aktarılıyor. Biz kısa sürede Eskipazarda işsiz aşsız kalmayacak bu memleketi marka şehir yapacağız derken bize üfürükçü diyorlardı. Bunlar hayal üretiyorlar deniyordu.Seçim beyannamimizde ne söz vermişsek bire bir gerçeleştiriyoruz. Eskipazarlı hemşerilerimin bunu çok iyi fark ettiğini düşünüyorum. Bizim kararımız net oyumuz ‘Evet’ sizlere güveniyoruz.” dedi.

“2018 Yılı içerisinde Doğalgaz Arzı Sağlanacak”

Konuşmasına Botaş genel müdürlüğünden telefonuna gelen mesajı okuyarak başlayan ve ilçemiz için müjdeli bir haber veren Karabük Milletvekilimiz Mehmet Ali ŞAHİN, doğalgaz çalışmalarının başlayacağını ve 2018 yılı içerisinde doğalgaz arzının sağlanacağını belirtti.

ŞAHİN,” Bundan bir süre önce toplantı vesilesiyle Kargaz Genel Müdürümüz Kasım Kahraman beyi buraya davet etmiştik. Eskipazarımızın gittikçe gelişmekte olduğunu ve doğalgaz hattının da çok yakından geçtiğini, hemşerilerimizin de doğalgazı çok arzu ettiklerini ifade etmiştim. Genel müdürümüz çalışmaları başlatacağını söylemişti. Görüyorsunuz iş enerji bakanlığına kadar gelmiş. Enerji bakanımız Sayın Berat ALBAYRAK’ın da talimatı var. Botaş genel müdürlüğüde 2018 yılında Eskipazara doğalgaz arzına başlayacağız demiş olması ve resmende bildirmiş olması işin yoluna girmiş olduğunu gösteriyor. Şimdiden hayırlı olsun.” dedi.

ŞAHİN Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi hakkında bilgiler verirken, "Hızlı, ani kararlar alacak, gelişmeleri hemen anında değerlendirecek, tavrını alacak bir yönetim anlayışına ihtiyacımız var. İşte Cumhurbaşkanlığı hükümet modeli böyle bir model. 2019 yılında Türkiye'nin kendi uçağını yapmaya hazırlandığını, kendi sanayi araçlarını, insansız hava aracını, gemisini yapmaya başladığına işaret ederek, "Avrupa ülkeleri bunlardan rahatsızlar. Çünkü biz bunları yapamazken onlardan alıyorduk. Onların müşterisiydik. Şimdi kendimiz yapınca müşteri kaybedecekler. Üstelik onların mal sattığı ülkelere de biz satmaya başlayacağız, onlara rakip olacağız dedi.

Türkiye'nin güçlenmesini istemeyenleri 'Evet' kararı ile üzeceklerini ifade eden Şahin, "Bu Türkiye'ye özgü bir sistemdir. AK Partili ve Milliyetçi Hareket Partili hukukçular üzerinde uzun süre çalıştılar. İstişarelerde bulundular ve Türkiye'ye özgü bu sistemin önümüzdeki süreçte başkanlık sistemini uygulayan; ama yaşanan bazı sorunlar nedeniyle sıkıntılar yaşayan ülkelerin bizim bu sistemimizden yararlanacağını düşünüyorum. Bu sistem Türkiye'ye hız katacak, müessiriyet katacak hem de örnek bir anayasa olacak diye değerlendiriyorum. Türkiye'nin bu sisteme geçmesini istemeyenleri de evet kararı ile üzeceğiz" dedi.Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur
 
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.