Get Adobe Flash player

İHALE İLANLARI

Oturum Aç

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Canlı Yayın

Eskipazar Haberler : Doğalgaz İçin Geri Sayım Başladı
Tarih: 2017/3/30 10:13:56 (671 Okuma)Karabük  Milletvekili Mehmet  Ali ŞAHİN, doğalgazla ilgili müjdeyi verdi.16 Nisanda yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi referandum çalışmaları kapsamında Sarı kalede esnaflarla bir araya gelen AK Parti  Karabük  Milletvekili Mehmet  Ali ŞAHİN, doğalgazla ilgili müjdeyi verdi.

2018 yılı içerisinde Doğalgaz Arzı Sağlanacak

Konuşmasına Botaş genel müdürlüğünden telefonuna gelen mesajı okuyarak başlayan ŞAHİN, sabah telefonuma şahsım adına bir mesaj geldi diyerek mesajı paylaştı. Sayın Mileltvekilim. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımızın talimatıyla Botaş genel müdürlüğü olarak Karabük ili Eskipazar ilçesine doğalgaz arzının sağlanması için çalışmaları başlatmış bulunmaktayız. Bu mihvalde aşağıdaki listeye göre belirtilen tarihte doğalgaz arzı sağlanmış olacaktır. Doğalgaz arzı sağlancak ilçeler. Karabük-Eskipazar. Dağıtım Şirketi KARGAZ. Gaz verme tarihi 2018”

ŞAHİN,” Bundan bir süre önce toplantı vesilesiyle Kargaz Genel Müdürümüz Kasım Kahraman beyi buraya davet etmiştik. Eskipazarımızın gittikçe gelişmekte olduğunu ve doğalgaz hattının da çok yakından geçtiğini, hemşerilerimizin de doğalgazı çok arzu ettiklerini ifade etmiştim. Genel müdürümüz çalışmaları başlatacağını söylemişti. Görüyorsunuz iş enerji bakanlığına kadar gelmiş. Enerji bakanımız Sayın Berat ALBAYRAK’ın da talimatı var. Botaş genel müdürlüğüde 2018 yılında Eskipazara doğalgaz arzına başlayacağız demiş olması ve resmende bildirmiş olması işin yoluna girmiş olduğunu gösteriyor. Şimdiden hayırlı olsun.” dedi.Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur
 
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.