Get Adobe Flash player

İHALE İLANLARI

Oturum Aç

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Canlı Yayın

Eskipazar Haberler : Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası Sona Erdi
Tarih: 2017/3/30 16:20:00 (532 Okuma)3 Nisan Karabük'ün kuruluşu nedeniyle düzenlenen kurumlar arası voleybol turnuvası sona erdi.Eskipazar Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından 3 Nisan Karabük'ün kuruluşu nedeniyle düzenlenen kurumlar arası voleybol turnuvası sona erdi.

Kurumlar arası dostluğu pekiştirmek, çalışan insanlarımızın ruhen ve bedenen daha sağlıklı bir şekilde olmalarını sağlamak, spor yapma alışkanlığı kazandırmak amacıyla Eskipazar Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen voleybol turnuvasının şampiyonu Jandarmaspor oldu.

Voleybol Turnuvasında Jandarmaspor birinci, Milli Eğitimspor ikinci olurken, turnuvanın üçüncülük maçında Eskipazar Belediyespor ile Cezaevispor karşı karşıya geldi. Belediyespor, Cezaevisporu 3-0 yenerek turnuvada üçüncü oldu.

Kapalı Spor Salonunda düzenlenen final müsabakaları kurum amirleri, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş izledi. Oynanan üçüncülük ve final maçlarının ardından dereceye giren takımlara kupaları Belediye Başkan Vekili İdris ÖRENBAŞI ve protokol üyeleri tarafından verildi. Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur
 
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.