Get Adobe Flash player

İHALE İLANLARI

Oturum Aç

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Canlı Yayın

Eskipazar Haberler : ŞAHİN, Köy ve Mahalle Muhtarıyla Buluştu
Tarih: 2017/3/30 18:31:49 (1098 Okuma)16 Nisan’da yapılacak halk oylaması öncesi çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren ŞAHİN,  köy ve mahalle muhtarlarıyla biraraya geldi. Eski TBMM Başkanı ve  AK Parti  Karabük  Milletvekili Mehmet  Ali ŞAHİN, köy ve mahalle muhtarlarıyla Sarı Kalede bir araya geldi.

16 Nisan’da yapılacak halk oylaması öncesi çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren ŞAHİN,  köy ve mahalle muhtarlarıyla biraraya gelerek 16 Nisan’da niçin ‘Evet’ denmesi gerektiğini anlattı. 


Kahvaltılı toplantıya Karabük  Milletvekili Mehmet  Ali ŞAHİN, Belediye Başkanımız Dursun BAŞ, Ak Parti İl Başkanı Timurçin SAYLAR, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan SEVDALI, Belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri, Ak parti il ve ilçe teşkilatları ile köy ve mahalle muhtarları katıldı.


Koalisyon dönemlerinde yaşanan krizlere değinen Şahin, Cumhurbaşkanı Hükümet Sistemi ile gelen yeniliklerle ülkenin artık koalisyonlar nedeniyle kriz yaşamayacağını belirtti.


Şahin, "Ben partili değilim, partiler üstüyüm" diyen adamdan çekinilmesi ve korkulması gerektiğini vurguladı.


Bir cumhurbaşkanının partili olmasının, onun yanlı davranacağı anlamına gelmeyeceğini kaydeden Şahin, "Başbakanlar da partili. İlla taraflı mı davranıyor? Biz yöneticilerimizden adalet bekleriz, adil davranmalarını bekleriz. Adil davrandıkları takdirde bir sorun yoktur zaten, olamaz. Halk seçiyor nihayetinde. Şimdi partili bir cumhurbaşkanı daha dikkatli davranır. Bir hata yaptığında faturası kendisine kesilir, mensubu bulunduğu partisine kesilir. Partili olmadığı zaman daha rahat hareket eder. Partili olmak çifte sorumluluk getiriyor, bana göre." şeklinde konuştu.Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur
 
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.