Get Adobe Flash player

İHALE İLANLARI

Oturum Aç

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni Hatırla



Şifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Canlı Yayın

Eskipazar Haberler : Milletvekili UYSAL, ‘Evet' İçin Destek İstedi
Tarih: 2017/4/7 18:43:55 (560 Okuma)



Milletvekili UYSAL, pazar esnafını ziyaret ederek, esnaflardan Evet konusunda destek istedi.



AK Parti Karabük Milletvekili Burhanettin UYSAL, Belediye Başkan Vekili İdris ÖRENBAŞI ve ilçe yönetimi, Eskipazarlılardan ‘Evet’ için destek istedi.

Belediye Başkan Vekili İdris ÖRENBAŞI, SKM programları kapsamında Eskipazar’a gelen AK Parti Karabük Milletvekili Burhanettin UYSAL ile birlikte ilçede birçok noktaya gitti, Eskipazar’lılardan ‘Evet’ için destek istedi. AK Parti İlçe Başkanı Hasan SEVDALI ve ilçe yöneticilerinin de eşlik ettiği ziyaretlerin ilk durağı kapalı Pazar yeri oldu. Milletvekili UYSAL ve Başkan Vekili ÖRENBAŞI, esnafı dolaştı, vatandaşlarla ayaküstü değerlendirmelerde bulundu.


Milletvekili UYSAL Türkiye’de istikrar ve istikbalin devamı için Eskipazarlıların ‘Evet’ diyeceğine inandığını ifade ederek, “Türkiye’nin istikrara ihtiyacı var. Türkiye’nin istikrarı için önümüzde fırsat var. Bu halk oylaması Türkiye’nin istikrarı ve istikbali için önemli” diye konuştu.


AK Parti Karabük Milletvekili Burhanettin UYSAL, Belediye Başkan Vekili İdris ÖRENBAŞI ve ilçe yönetimi daha sonra Yamanlar Mahallesinde vatandaşlarla biraraya gelerek 16 Nisan’da yapılacak referandumda neden “Evet” denmesi gerektiğini anlattı.


Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur
 
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.