Get Adobe Flash player

İHALE İLANLARI

Oturum Aç

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Canlı Yayın

Eskipazar Haberler : Cuma Buluşması Çamlıktepe'de Yapıldı
Tarih: 2017/4/7 18:46:01 (819 Okuma)Cuma buluşmalarının bu haftaki adresi Çamlıktepe Talebe yurdu oldu.Eskipazar Belediyesi tarafından her hafta farklı bir lokasyonda gerçekleşen Cuma buluşmaları aralıksız devam ediyor.

Belediye Başkanımız Dursun BAŞ tarafından geleneksel hale gelen Cuma buluşmalarının bu haftaki adresi Çamlıktepe Talebe yurdu oldu. Kılınan Cuma namazının ardından yurt hocaları ve öğreciler ile  bir araya gelen Başkan Vekili İdris ÖRENBAŞI, belediye hizmetleriyle ilgili olarak gelen istek ve önerileri dinledi. Başkan Vekili ÖRENBAŞI’na ziyarette Başkan Yardımcısı Şenol TELLİ ve birim amirleri ile Ak Parti İlçe Başkanı Hasan SEVDALI, İlçe Teşkilatı üyeleride eşlik etti.


Cuma Buluşmaları ile Eskipazar’ın farklı bölgelerinde yaşayan vatandaşlarla bir araya geldiklerini söyleyen Başkan Vekili ÖRENBAŞI, Belediye Başkanımız Dursun BAŞ’ın başlatmış olduğu Cuma buluşmalarını bizler her hafta devam ettiriyoruz. Cuma günleri halkımızla bir araya geliyor ve istişareler yapıyoruz. Camiler şüphesiz ki şehrimizin insanlarıyla bir araya geldiğimiz en güzel mekanlar. Bu programlarda hem sohbet ediyor hem de mahallelinin istek ve önerilerini dinliyoruz. Çok verimli olan Cuma Buluşmalarına kesintisiz devam edeceğiz” dedi.


Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur
 
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.