Get Adobe Flash player

İHALE İLANLARI

Oturum Aç

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Canlı Yayın

Eskipazar Haberler : Başkan BAŞ, Oyunu Kullandı
Tarih: 2017/4/17 10:40:00 (388 Okuma)Belediye Başkanımız Dursun BAŞ, Anayasa Değişikliği Halk Oylaması için gittiği Eskipazar Çok Programlı Anadolu Lisesinde oyunu kullandı.
Rahatsızlığı nedeniyle tektik ve tedavisine devam edilen Başkan BAŞ, Anayasa Değişikliği Halk Oylaması için oyunu kullanmak üzere beraberinde Belediye Başkan Vekili İdris ÖRENBAŞI ve Ak Parti İlçe Başkanı Hasan SEVDALI ile birlikte Eskipazar Çok Programlı Anadolu Lisesine giderek oyunu kullandı.

Burada vatandaşlarla bir süre sohbet ettikten sonra “1006” nolu sandıkta oyunu kullanan Başkan BAŞ, tüm sandık görevlilerine kolay gelsin dileklerinde bulundu. Başkan BAŞ, “Referandum sonucu Eskipazarımız ve Türkiyemiz için iyi olur inşallah. Biz inanıyoruz ki milletimiz, feraset ve basireti ile bugün sandıkta söylenmesi gerekenleri söyleyeceklerdir. Güçlü ve büyük Türkiye yolunda emin adımlarla ilerlememizin önünü açacaklardır diye düşünüyorum. Bugüne kadar çalışmalara destek olan emek sarf eden tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Rabbim yardımcımız olsun” dedi.


Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur
 
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.