Get Adobe Flash player

İHALE İLANLARI

Oturum Aç

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Canlı Yayın

Eskipazar Haberler : 23 Nisan Coşkuyla Kutlandı
Tarih: 2017/4/24 15:46:03 (605 Okuma)TBMM’nin açılışının 97.Yıl Dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı büyük bir coşku ile kutlandı.23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta olduğu gibi İlçemizde de coşkulu bir şekilde kutlandı.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kurucusu büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılış günü olan 23 Nisan 1920 tarihi, dünyanın ilk ve tek çocuk bayramı olarak belirlemesi ile her yıl büyük coşku ile kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları Kaymakamlık önünde ki Atatürk Anıtına çelenklerin konulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın söylenmesi ile başladı. Atatürk anıtı önünde ki törende İlçe Kaymakam V. Samet SERİN, Belediye Başkan Vekili İdris ÖRENBAŞI, Garnizon Komutanı Aydın AYDIN,  daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütleri öğretmen ve öğrenciler hazır bulundu.

Törenin ardından Eskipazar Ortaokulu 6/C sınıfı öğrencileri Başkan Vekili ÖRENBAŞI’nı ziyaret etti.  Belediye Başkan Vekili İdris ÖRENBAŞI, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla başkanlık makamını temsili olarak Eskipazar Ortaokulu 6/C sınıfı öğrencisi Canan ÜSTÜN’e devretti.

23 Nisan kutlamaları daha sonra kapalı spor salonunda devam etti. 60.Yıl Vali Nafiz Kayalı İlkokulunun hazırlamış olduğu şiirler, orotoryo gösterileri, çeşitli yarışmalar ve halk oyunları gösterileri düzenlendi.Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur
 
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.