Get Adobe Flash player

İHALE İLANLARI

Oturum Aç

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Canlı Yayın

Eskipazar Haberler : Çok üzgünüm Ancak……
Tarih: 2017/4/25 19:10:00 (5559 Okuma)Çok üzgünüm ancak, Benim yapabileceğim birşey yok.Geçirdiğim bir Ameliyat sonrası artan böbrek rahatsızlıklarım ve böbrek fonksiyonlarımın bozulması (kraatin yüksekliği ve protein kaçaklarının sürekli artması) bunun yanı sıra iltihaplı eklem romatizması, gut hastalığı ve genetik olduğu söylenen kanser, belfıtığı ve hafıza sorunu gibi bir çok rahatsızlıklarımın zuhur etmesi nedeniyle zor bir süreç yaşamaktayım. Her ilacı kullanamadığım için ayrıca sıkıntı çekiyorum, enfeksiyon teklikesine karşı koruma amaçlı maske ile duruyorum. Toplu alanlara giremiyorum, kucaklaşamıyorum, ayakta çok kalamıyorum, cep telefonu kullanamıyorum, oturma ve kalkmada yürümede zorluklar yaşıyorum vs. Allah kimseye vermesin çok ağır sağlık sorunları  bunlar. Hastalık için değil belki ama hizmet nedeniyle bana da ağır geliyor bunlar. Bilindiği üzere Belediye hizmetlerimizin aksamadan yürütülebilmesi için geçen ay Belediye Başkan Yardımcımız İdris ÖRENBAŞI’na yetki devri yaptık görevlendirdik. Belediyemizde her iş ve hizmet yerli yerinde yürüyor çok şükür. Hepimizin bir eksiği bir fazlası her zaman olabilir. Eksik olan tamamlanır yeterki insan kötü niyetli olmasın iyi niyetli olsun.

Allaha çok şükür belediyecilik anlamında fazla bir eksiğimiz kalmadı 1. Dönem çok çalışarak büyük ölçüde tamamladık, yeni yeni çıkan ihtiyaçlarda her zaman yapabilecek güçteyiz Allah’ın izniyle vakti saati gelen uygun görülenler yapılır.

Bizim bu 2.Dönemimiz ekonomik kalkınma ve istihdam yatırımları dönemi olacak demiştik var gücümüzle buna gayret ediyoruz. Bütün mücadelemiz bu yöndedir, başarılı olacağımıza da yürekten inanıyorum.

Yaşadığım sağlık sorunlarım nedeniyle Sn.Cumhurbaşkanımız ve Sn Başbakanımızın davet ettiği bir kaç günlük toplantılara bile katılamadım. Halk oylamasında verimli çalışma yapamadım. Katkı sağlayamadım üzgünüm. Kaldı ki 7/24 çalışma temposuna alışık bir Belediye Başkanı olarak artık her istediğimi rahatlıkla yapamıyorum. Gece gündüz sahada olamıyorum. Eskipazarlı hemşerilerim sabah erken okula giden çocuklarımız çok iyi bilirler çünkü onlarla sık görüşüyorduk artık sabah namazından sonra Eskipazarın tüm mahalle cadde ve sokaklarını karış karış gezip kontrol edemiyorum. Doğrusu sabah namazından sonra temizlik personlemizle çorba içmeyi gece itfaiyecilerimle buluşmayı ve tüm sorumluluk bölgemi karış karış gezememek beni çok üzüyor. Pes etmiyorum ancak, mesele sağlık olunca yapabileceğim çok fazla bir şeyde yok. İpin ucu bende değil. Bu durum biraz daha en az 3-5 ay böyle devam edecek gibi görünüyor. Tedavim  için Karabük’ten ev kiraladık taşındık git gel yapıyoruz. Diyebileceğim tek şey ben koltuk meraklısı değil bu memlekete hizmet sevdalısıyım. Sağlığıma kavuşup yine gece gündüz sahada olmak ve halkımın arasında olup, en üst düzeyde hizmet etmek arzusundayım. Tedavi oluyoruz inşaallah olumlu sonuçlar alırız, ancak sağlık sorunlarım bu yıl böyle devam ederde çözemezsek Allah korusun. Yıl sonu veya yeni yılda siyasi büyüklerimle ve siyasi ekibimle bir durum değerlendirmesi yapmak gerekebilir diye düşünüyorum. Hastalıkta sağlıkta Allah’dan diyecek bir şey yok. Tedavi için gereken herşeyi yapıyoruz. Hasta yatağımızda da olsak hizmetten kaçmayız. Ancak fiilen işin başında olmak başka. 8-9 yıldır hiç dinlenmeden adeta gece gündüz koşarak hizmet eden bir Başkan için bu durum çok zor oluyor.

İsmetpaşa Organize Sanayi Bölgesi (OSB) zorlu bir mücadele ile yoluna girdi. Bundan sonra hızla ilerleyecektir Allah’ın izniyle. Eskipazar’ımıza doğalgaz geliyor. İşlemlere başladık meclis kararlarımızı aldık çalışmalar başlayacak. Ancak bizim birçok daha büyük  hedeflerimiz var. Göreceksiniz hepsinide başaracağız inşaallah.

Ben sizlerden size hizmetkar bir Belediye Başkanınız ve aciz bir kardeşiniz bu memleketin bir evladı olarak Herkesten dua bekliyorum. Dua edin sağlığımıza kavuşalım ve bu memlekete yapmayı hedeflediğimiz proje ve yatırımları AK PARTİ İKTİDARININ DA GÜCÜ İLE gerçekleştirelim. Bu fırsatlar her zaman ele geçmez, kıymetini bilmek lazım.Yatırım için ihale ettiğimiz hatta sunum salonu, hizmet binasının bile yapıldığı sırada yatırımcısı FETÖ belasından tutuklanan ve ihalesi iptal edilen AKKAYA TERMAL YATIRIMI’nı yeniden ihaleye hazırlanıyoruz. Pes etmeyeceğiz başaracağız mücadeleye devam. Devletin uhdesinde yürüyen Hadrianapolisi turizme kazandıralım diye Sayın Valimiz Mehmet AKTAŞ’dan Tur Operatörlerini ilçemize davet edip SARI KALE’DE  ağırlamayı ve turların ilçemizin ziyaretini istemiştik. Davetlerini gerçekleştirip turların ilçemize gelmesini sağlamalıyız.Bunlar çok önemli çalışmalar hiçbirinin arkasını bırakmayacağız koşturacağız ve başaracağız.

Eskipazarlı kardeşlerim şuna kesin inanmalıdırlar yarın bugünden çok daha güzel olacak. İş, Aş ve Ekonomi canlanacak herkes kendini bu yeni döneme hazırlamalıdır. İnşaat sektörü Eskipazar’da patlama yaşıyor bu haraketlenmenin sebebini iyi anlamalıyız.

Biz şimdiye kadarki siyasetimizde ve yönetimimizde NE ALDANAN OLDUK, NEDE ALDATAN OLDUK.

Biz İSTİKAMET VE HİZMET ÜZERE DOSDOĞRU SÖLEDİK VE DOSDOĞRU OLDUK.

Hep beraber dua ve gayret edelim. Daha iyi olacak inşallah.

Allah yar ve yardımcımız olsun.


Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur
 
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.