Get Adobe Flash player

İHALE İLANLARI

Oturum Aç

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Canlı Yayın

Eskipazar Haberler : Üniversite-Sanayi İşbirliği Paneli
Tarih: 2017/5/4 16:32:34 (569 Okuma)Eskipazar Meslek Yüksek Okulunda "Üniversite Sanayi İşbirliği Paneli ve Karma Proje Sergisi” etkinliği düzenlendiEskipazar Meslek Yüksek Okulu Elektro Mekanik Taşıyıcılar, Raylı sistemler Makinistlik, Raylı Sistemler Elektrik Elektronik öğrencilerinin mesleki gelişimlerine katkı sağlamak, bir yıl boyunca yapmış oldukları projeleri sergilemek ve üniversite-sanayi işbirliğini başlatıp devamında perçinlemek için “Üniversite Sanayi İşbirliği Paneli ve Karma Proje Sergisi” etkinliği düzenlendi.

Eskipazar Meslek Yüksekokulunda 3-4 Mayıs tarihleri arasında planlanan etkinlik 3 Mayıs 2017 Çarşamba günü yüksekokul kapalı spor salonunda start aldı. Programa İlçe Kaymakamı Samet SERİN, Belediye Başkan Vekili İdris ÖRENBAŞI, Eskipazar Meslek Yüksek okulu müdürü Doç.Dr.İdris KABALCI, Eskipazar Meslek Yüksek okulu kurucu müdürü Vedat DEMİR, akademisyenler, sektör temsilcileri ve öğrenciler katıldı.


Etkinlikte Yüksek okul öğrencilerinin yapmış oldukları projeler sergilenirken, sektör temsilcilerinin projeleri değerlendirmeleri ve stajyerini kendinin seçmesi için bir ortam sağlandı. 


Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur
 
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.