Get Adobe Flash player

İHALE İLANLARI

Oturum Aç

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Canlı Yayın

Eskipazar Haberler : Çöp Kovaları Değişiyor
Tarih: 2017/5/18 10:40:22 (718 Okuma)İlçe merkezindeki eskiyen kaldırım tipi çöp kovaları yenileriyle değiştiriliyor.Eskipazar Belediyesi, daha çok yaşanabilir bir kent oluşturmak amacıyla ana arterlerdeki eskiyen kaldırım tipi çöp kovalarını yenileriyle değiştirmeye başladı. Eskipazar Belediyesi modern ve çağdaş şehir çalışmaları kapsamında yapmış olduğu kent mobilyalarından zamanla yıpranan ve kullanılamaz hale gelen çöp kovalarını yenileri ile değiştiriyor.

Eskipazar Belediyesi eskimeye ve bozulmaya yüz tutmuş olan dış mekan çöp kovaları, yenileriyle değiştiriyor. Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yapılan çalışmalarla, şehrin muhtelif yerlerindeki bulunan ve kötü kullanım nedeniyle eskiyen çöp kovalarının yerine, dört ayaklı metal çöp kovaları takılıyor. Ekipler, kırılan, eskiyen, belli yerleri kopan çöp sepetlerini yenileriyle değiştirirken, ihtiyaç duyulan, eksikliği hissedilen yerlere de yenilerini koydu. Çalışmaları yakından takip eden Başkan Vekili İdris ÖRENBAŞI, yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek ekiplerden bilgiler aldı.

Başkan Vekili ÖRENBAŞI, “Her şeyin en iyi ve en güzelini Eskipazar halkına sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Caddelerimizin temizliğini sağlamak için biz elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Halkımızın da özenle kullanacağından şüphem yok, hizmetlerimiz de her zaman olduğu gibi en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Yeni çöp kovalarımız hayırlı uğurlu olsun" dedi.Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur
 
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.