Get Adobe Flash player

İHALE İLANLARI

Oturum Aç

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Canlı Yayın

Eskipazar Haberler : Belediyemizde Coşkulu Bayramlaşma
Tarih: 2017/6/25 18:39:49 (1750 Okuma)Belediyemiz ve Ak Parti İlçe Teşkilatı bayramlaşma töreni, Ramazan Bayramı'nın ilk günü gerçekleştirildi.Eskipazar Belediyesi ve Ak Parti İlçe Başkanlığı bayramlaşma programı Ramazan bayramının ilk günü belediyemizde düzenlendi. Bayramlaşma programına Karabük Milletvekili Prof.Dr. Burhanettin UYSAL , Belediye Başkanı Mustafa YARKAN, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan SEVDALI,  İl ve İlçe yöneticileri, Belediye Meclis Üyeleri ve il genel meclis üyeleri ile vatandaşlar katıldı.

Belediye önünde vatandaşlara hitap eden Belediye Başkanımız Mustafa YARKAN, tüm islam aleminin ve Eskipazar’lı hemşerilerimin mübarek Ramazan bayramını tebrik ediyorum dedi.

Bayramlaşma programında konuşan Karabük Milletvekili Prof.Dr. Burhanettin UYSAL’da Eskipazar’lıların bayramını tebrik ederek, Bayramların mutluluk ve güzellikleri paylaşmak olduğunu ifade etti. UYSAL, Türkiye gündemine dair açıklamalarda bulunurken, Belediye Başkanımız Mustafa YARKAN’a hayırlı olsun temennisinde bulunarak Eskipazar’lılardan başkanımıza destek olmalarını istedi.

Konuşmaların ardından başkanlık  makamında bayram tebrikleri kabul edilirken, Program boyunca misafirlere çeşitli ikramlarda bulunuldu ve ev sahibi olan Belediye Başkanımız Mustafa YARKAN, programa katılanlar ile yakından ilgilendi ve bayramlarını kutladı. Barış ve huzur dolu günler dileyen Başkan YARKAN, Bayramlaşma Programımıza katılan herkese teşekkür ediyorum. Ramazan Bayramının ilçemize sağlık, barış ve huzur dolu günler getirmesini, her bayramın böyle birlik ve beraberlik içerisinde geçmesini diliyorum” dedi 


Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur
 
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.