Get Adobe Flash player

İHALE İLANLARI

Oturum Aç

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Canlı Yayın

Eskipazar Haberler : 15 Temmuz Şehitleri Dualarla Anıldı
Tarih: 2017/7/16 4:37:01 (682 Okuma)"15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma" etkinlikleri çerçevesinde yürüyüş ve anma töreni düzenlendi. 11 – 16 Temmuz 2017 tarihleri arasında Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri kapsamında Milli Birlik Yürüyüşü ve 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitlerimizi Anma programı, Prof.Dr.Necmettin Erbakan Kültür parkında halkımızın yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.

Programa İlçe Kaymakamı Samet SERİN, Belediye Başkanı Mustafa YARKAN, Jandarma Komutanı  Üstm. Aydın AYDIN, İl Genel Meclis Üyeler, Belediye meclis üyeleri, daire amirleri,  genci yaşlısı, bayanı onlarca vatandaşımız katıldı.


Yatsı namazının ardından Merkez Yusuf Bey Camii önünden başlayan Milli Birlik Yürüyüşü sloganlar eşliğinde Nöbet alanı olan Prof.Dr.Necmettin Erbakan Kültür parkında tamamlandı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitlerimizi Anma programı Belediye Başkanımız Mustafa YARKAN ve İlçe Kaymakamı Samet SERİN’in konuşması, şiirlerin okunması, Cumhurbaşkanlığı tarafından hazırlanan 15 Temmuz sinevizyon gösterisinin izlenmesi, İlçe Müftülüğü tarafından hazırlanan Kur’an-ı Kerim tilaveti, ilahiler ve İlçe Müftümüz Osman DEMİR tarafından tüm şehitlerimiz için dua edilmesi ile devam etti. 00:13 de tüm Türkiye’de olduğu gibi ilçemizdeki tüm camilerden sela verildi. Programa katılan tüm vatandaşlara çorba ve ekmek ikramında bulunuldu. 01:00 de biten programın ardından sabah namazına kadar Demokrasi nöbeti tutulmaya devam edildi.


Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur
 
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.