Get Adobe Flash player

İHALE İLANLARI

Oturum Aç

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Canlı Yayın

Eskipazar Haberler : Başkan Yarkan Ankara'da Ziyaretlerde Bulundu
Tarih: 2017/7/28 13:08:10 (1230 Okuma)Belediye Başkanımız Mustafa YARKAN beraberinde İl Genel Meclis üyeleri ve Belediye meclis üyeleri Ankara’da ziyaretlerde bulundular.Temaslarda bulunmak üzere Ankara'ya giden Belediye Başkanımız Mustafa YARKAN beraberinde İl Genel Meclis üyeleri ve Belediye meclis üyeleri Ankara’da çeşitli ziyaretlerde bulundular.

İlk olarak mecliste Karabük Milletvekili Sayın Mehmet Ali ŞAHİN ve Karabük Milletvekili Sayın Prof.Dr.Burhanettin UYSAL’la bir araya gelen Belediye Başkanımız Mustafa YARKAN ve beraberindeki heyet bir süre vekillerimizle sohbet ederek karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Meclis ziyaretinin ardından Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet CEYLAN’a nezaket ziyaretinde bulunan Belediye Başkanımız Mustafa YARKAN beraberinde İl Genel Meclis üyeleri ve Belediye meclis üyeleri karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Başkan YARKAN, ziyaret anısına tablo hediye ederken, belediyemizin yapmış olduğu çalışmalar hakkında da bilgiler aktardı. 


Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur
 
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.