Get Adobe Flash player

İHALE İLANLARI

Oturum Aç

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Canlı Yayın

Eskipazar Haberler : Yaz Kur'an Kursları Kapanış Programı Yapıldı
Tarih: 2017/8/18 18:14:30 (837 Okuma)2017 Yılı Yaz Kur'an Kursları Kapanış Programı Yapıldı12 Haziran tarihinde başlayan ve 18 Ağustos Cuma günü sona eren 2017 Yılı Yaz Kur’an Kursları kapanış programı Yeni camide yapıldı.

2017 Yılı Yaz Kur’an Kursları kapanış programı Ak Parti Karabük Milletvekili Sayın Mehmet Ali ŞAHİN, İlçe Kaymakamı Samet SERİN, Belediye Başkanımız Mustafa YARKAN, İlçe Müftüsü Osman DEMİR, İl Genel Meclis üyeleri ve Belediye meclis üyeleri, yaz kuran kurslarına katılan öğrenciler ve velilerin katılımıyla gerçekleştirildi.


Açılış konuşmasını yapan İlçe Müftüsü Osman DEMİR yaz dönemi boyunca öğrencilere verilen kurslar hakkında bilgiler vererek programda yer alan öğlencileri ve ailelerini tebrik ederek emeği geçen din görevlilerine şükranlarını iletti.


Ak Parti Karabük Milletvekili Sayın Mehmet Ali ŞAHİN’de yaz kurslarının önemine vurgu yaparak Çocuklarımızın dini eğitiminden anne ve babalar olarak bizler sorumluyuz. Kursta eğitim gören öğrencilerden kurs bittikten sonra cami ile bağlarını koparmayıp namazlara gelmelerini ve camileri yıl boyunca şenlendirmelerini istedi.

Program, dereceye giren öğrencilere verilen ödül töreniyle sona erdi.


Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur
 
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.