Get Adobe Flash player

İHALE İLANLARI

Oturum Aç

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Canlı Yayın

Eskipazar Haberler : Bayramlaşma Programı Yoğun Katılım İle Gerçekleşti
Tarih: 2017/9/2 14:10:00 (868 Okuma)Belediyemiz ve Ak Parti İlçe Teşkilatı bayramlaşma töreni, Kurban Bayramı'nın birinci günü yoğun katılımla gerçekleştirildi.Eskipazar Belediyesi ve Ak Parti İlçe Başkanlığı bayramlaşma programı Kurban bayramının birinci günü Belediyemiz önünde düzenlendi. Bayramlaşma programına Eski Meclis Başkanı ve Karabük Milletvekili Sayın Mehmet Ali ŞAHİN, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet CEYLAN, Belediye Başkanımız Mustafa YARKAN, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan SEVDALI,  İl ve İlçe yöneticileri, Belediye Meclis Üyeleri ve il genel meclis üyeleri ile çok sayında vatandaş katıldı.

Mübarek Kurban Bayramını kutlayarak sözlerine başlayan Eski Meclis Başkanı ve Karabük Milletvekili Sayın Mehmet Ali ŞAHİN,” Eskipazar’lıların bayramını tebrik ederek, Bayramların mutluluk ve güzellikleri paylaşmak olduğunu ifade etti. Şahin, Türkiye gündemine dair açıklamalarda bulunurken, kendisine yöneltilen soruları cevaplayarak vatandaşlara bilgi verdi.

Belediye Başkanımız Mustafa YARKAN’da tüm islam aleminin ve Eskipazar’lıların bayramını kutlayarak Kurban bayramının birinci günü olmasına rağmen bayramlaşma programına yoğun katılım gösteren 7’den 70’e tüm Eskipazar’lılara canı gönülden teşekkür ediyorum dedi.


Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur
 
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.