Get Adobe Flash player

İHALE İLANLARI

Oturum Aç

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Canlı Yayın

Eskipazar Haberler : Hafızlık Yatılı Kız Kur'an Kursu Dualarla Açıldı
Tarih: 2017/10/2 18:41:34 (1043 Okuma)Eskipazar’da İlçe Müftülüğünce yapımına 2013 yılında başlanan hafızlık yatılı kız Kuran Kursu törenle hizmete açıldı.Diyanet İşleri Bakanlığı ve hayırseverlerin yardımlarıyla tamamlanarak hizmete açılan  Yatılı Kız Kur’an Kursu açılış törenine Karabük Valisi Kemal Çeber, Eskipazar Kaymakam V. Mehmet Zahid Doğu, İl Jandarma Komutanı J. Albay Cihan Ulukaya, Karabük İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, Belediye Başkanımız Mustafa Yarkan, İl Müftüsü Halil Bektaş, İlçe Müftüsü Osman Demir, daire amirleri, İl genel ve belediye meclis üyeleri,  sivil toplum kuruluşu temsilcileri, siyasi parti başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Havanın yağışlı olması nedeniyle Sarı Kale’de düzenlenen tören Kuran-ı kerim tilaveti ile başladı.İlçe Müftülüğü ilahi grubunun ardından İlçe Müftüsü Osman Demir, yatılı hafızlık kız kuran kursu hakkında bilgiler aktardı.


Karabük Valisi Kemal Çeber’de binanın tamamlanmasında emeğe geçen herkese teşekkür ederek, desteğin bundan sonra da artarak devam etmesini istedi. Konuşmaların ardından  Hafızlık Yatılı Kız Kur’an Kursu önünde davetlilerin iştiraki ile dualar eşliğinde açılış yapıldı.


Açılıştan sonra davetliler ve vatandaşlar Yatılı Kız Kuran Kursu binasını gezip, yetkililerden bilgi aldı.


 

Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur
 
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.