Get Adobe Flash player

İHALE İLANLARI

Oturum Aç

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Canlı Yayın

Eskipazar Haberler : Sosyal Denge Sözleşmesi İmzalandı
Tarih: 2017/10/25 13:00:00 (249 Okuma)Eskipazar Belediyesi ile BEM-BİR-SEN arasında "Sosyal Denge Sözleşmesi" imzalandı.Eskipazar Belediyesi İle Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN) arasında mutabakatı yapılan sosyal denge sözleşmesi imzalandı.

4688 Sayılı Kamu Görevlileri Sendikaları ve Toplu Sözleşme Kanunu'nun 32. maddesi uyarınca, 2018-2019 yıllarını kapsayan sosyal denge sözleşmesi Belediye Başkanımız Mustafa Yarkan ile BEM-BİR-SEN Karabük İl Başkanı Yılmaz Çelen tarafından imzalandı.


BEM-BİR-SEN Karabük İl Başkan Yardımcıları Ahmet Dursun ve Erdem Avcı, Belediye Meclis üyesi İdris Örenbaşı, 
Belediye Başkan Yardımcısı Ersan Küçükyılmaz ile daire amirlerinin katıldığı sosyal denge sözleşmesi görüşmelerinde gerçekleşen sıkı pazarlığın ardından sosyal denge tazminatında önemli oranda artış sağlandı.


Belediye Başkanı Mustafa Yarkan'a teşekkür eden BEM-BİR-SEN Karabük İl Başkanı Yılmaz Çelen, sosyal denge sözleşmesinin Eskipazar Belediyesi'nde çalışan kamu görevlilerine hayırlı olmasını diledi.

Sosyal denge tazminatında oransal olarak önemli bir artış sağladıklarını belirten Belediye Başkanımız Mustafa Yarkan, " İmzaladığımız sözleşme, başta memurlarımız olmak üzere, belediyemize ve sendikamıza hayırlı olsun." dedi.


Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur
 
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.