Get Adobe Flash player

İHALE İLANLARI

Oturum Aç

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Canlı Yayın

Eskipazar Haberler : Kaymakam Serin İçin Veda Yemeği Düzenlendi
Tarih: 2017/10/28 14:55:34 (607 Okuma)İlçe Kaymakamı Samet Serin İçin Sarı Kale'de veda yemeği düzenlendi2 Ocak 2017 tarihinde ilçemizde göreve başlayan ve yurt dışı eğitimi nedeniyle görevinden ayrılacak İlçe Kaymakamı Samet Serin için veda yemeği düzenlendi.

Sarı Kale’de düzenlenen veda yemeğine İlçe Kayamakamı Samet Serin, Yenice Kaymakamı Muhammet Fatih Demirel, Belediye Başkanımız Mustafa Yarkan, hakim ve savcılar, daire amirleri, siyasi parti temsilcileri ile köy ve mahalle muhtarları katıldı.


Yemeğin ardından konuşan Belediye Başkanımız Mustafa Yarkan, İlçe Kaymakamı Samet Serin’le birlikte kısa sürede olsa çalışmaktan çok büyük mutluluk duyduğunu belirterek, bundan sonraki çalışma hayatında başarılar diledi.


Yemekte kendisini yalnız bırakmayanlara teşekkür eden Kaymakam Samet Serin, Eskipazar’ı asla unutmayacağını, güzel hatıralarla ayrıldığını ve görevi süresince iyi şeyler yapmaya çalıştığını dile getirdi. Duygusal anların da yaşandığı gece, Kaymakam Serin’e verilen hediyelerin ardından son buldu.


Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur
 
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.