Get Adobe Flash player

İHALE İLANLARI

Oturum Aç

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Canlı Yayın

Eskipazar Haberler : Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları Başladı
Tarih: 2017/10/28 15:03:42 (637 Okuma)Cumhuriyetin ilanının 94. yıldönümü kutlamaları çerçevesinde çelenk sunumu ve kortej yürüyüşü gerçekleştirildi.Cumhuriyetin ilanının 94. yıldönümü kutlamaları çerçevesinde 28 Ekim Cumartesi günü Atatürk anıtına çelenk sunumu ve kortej yürüyüşü gerçekleştirildi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında Eskipazar Çok Programlı Anadolu lisesi önünden başlayan kortej yürüyüşü hükümet konağı önünde sona erdi. Eskipazar Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığı çelenklerinin anıta sunulmasıyla başlayan tören saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla sona erdi.


Törene Vali Yardımcısı Osman Yenidoğan, Belediye Başkanımız Mustafa Yarkan, İlçe Jandarma Komutanı Aydın Aydın, İlçe Emniyet Amiri Erdoğan Gebeş, daire amirleri, sivil toplum kuruluşu temsilceleri, siyasi parti temsilcileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.


Cumhuriyet Bayramı kutlamaları 29 Ekim Pazar günü Kaymakamlık makamında tebriklerin kabulü ve Eskipazar ortaokulu bahçesinde düzenlenecek olan çeşitli etkinliklerle devam edecek.


Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur
 
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.