Get Adobe Flash player

İHALE İLANLARI

Oturum Aç

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Canlı Yayın

Eskipazar Haberler : Cumhuriyetin 94. Yıl Dönümü Kutlandı
Tarih: 2017/10/31 10:48:49 (233 Okuma)İlçemizde Cumhuriyetimizin İlanının 94. Yıl Dönümü Kutlandı.Cumhuriyetin ilanının 94. yıldönümü kutlamaları çerçevesinde 28 Ekim 2017 Cumartesi günü başlayan etkinlikler 29 Ekim 2017 Pazar günü İlimiz Vali Yardımcısı İlçemiz Kaymakam Vekili Sayın Osman YENİDOĞAN’ ın Kaymakamlık Makamında tebrikleri kabul etmesiyle devam etti. Kaymakamlık makamında kabul edilen tebriklerin ardından Eskipazar Gençlik Merkezi konferans salonunda düzenlenen programa geçildi.

Düzenlenen programa Karabük Vali Yardımcısı İlçemiz Kaymakam Vekili Osman YENİDOĞAN, Belediye Başkanı Mustafa YARKAN, Jandarma Komutanı Ütğm. Aydın AYDIN, Emniyet Amiri Kom. Yrd. Erdoğan GEBEŞ, AK Parti İlçe Başkanı Hasan SEVDALI, daire amirleri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

Kaymakam Vekilimiz Sayın Osman YENİDOĞAN ve Belediye Başkanı Sayın Mustafa YARKAN’ ın salonda bulunanların bayramını kutlamalarının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. İlçemiz Kaymakam Vekili Sayın Osman YENİDOĞAN günün anlam ve öneminin belirten bir konuşma yaptı. Eskipazar Ortaokulu öğrencilerinin halk oyunu gösterileri, öğrencilerin günün anlam ve önemini belirten konuşmaları ve okudukları şiirler ile devam eden program Cumhuriyet Bayramı nedeniyle düzenlenen yarışmalarda her kategoriden dereceye giren öğrencilere İlçe protokolünün hediyelerini takdim etmesiyle sona erdi.


Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur
 
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.