Get Adobe Flash player

İHALE İLANLARI

Oturum Aç

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Canlı Yayın

Eskipazar Haberler : Yeni Bir İş Sahası İçin İmzalar Atıldı
Tarih: 2017/10/31 17:40:00 (3262 Okuma)İlçemizde tekstil atölyesinin ardından yeni Bir İş Sahası İçin İmzalar AtıldıGöreve geldiği ilk günden itibaren ilçemizin iş ve istihdam gücünü arttıracak projelere imza atmaya çalışan Belediye Başkanımız Mustafa Yarkan, ilçemize tekrar kazandırdığı tekstil atölyesinin ardından yeni bir iş sahasının kurulması için Falcon Ağaç Sanayi anonim şirketi ile anlaşma sağladı.

Dülger İnşaat bünyesinde bulunan sıkıştırılmış lif, tahta ve tabakalardan kontrplak, mdf, sunta, vb. levha imalatı gibi konularda faaliyet gösteren Falcon ağaç sanayi anonim şirketi ile ilçemiz Beytarla yol güzergahı üzerinde belediyemize ait 23 dönümlük arsanın kiralanması için başkanlık makam odasında imza töreni düzenlendi.

20 yıllığınına kiralanan ve 10 yıllık kiramala bedelinin peşin alındığı 23 dönümlük arsaya kurulacak olan fabrikada kısa vadede 20-25 personelin istihdam edileceği ve ilerleyen dönemlerde kapasite artırımına göre istihdam sayısını artırılacağı belirtildi.

İlçemize yeni bir iş sahasının kurulacak olması nedeniyle mutlu olduğunu belirten Başkan Yarkan, atılan imzaların ilçemize ve samimiyetimize inanarak gelen ilçemize yatırım kararı alan yatırımcı kuruluşa hayırlı olmasını dileyerek yeni yatırımların ilçemize kazandırılması için çalışmalara hız kesmeden devam edeceklerini ifade etti.


Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur
 
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.