Get Adobe Flash player

İHALE İLANLARI

Oturum Aç

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Canlı Yayın

Eskipazar Haberler : Mermer Kavşağına “Üst Geçit”li Çözüm
Tarih: 2017/11/3 18:40:00 (1667 Okuma)Mermer Kavşağına “Üst Geçit”li ÇözümKarabük Milletvekili Sayın Burhanettin Uysal ve Belediye Başkanımız Mustafa Yarkan, Karayolları bölge müdürlüğü heyetiyle birlikte Mermer kavşağı ve Eskipazar-Mermer arası bölünmüş yolda incelemelerde bulundu.

Cuma namazını Mermer Mahalle camiinde kılarak mahalle sakinleriyle sohbet eden heyet ardından Mermer kavşağında incelemelerde bulundu. Kastamonu Karayolları 15. Bölge Müdürü Hüsamettin ÖZENDİ ve ekibininde yer aldığı incelemelerde Bölge Müdürü Özendi hazırlamış oldukları çalışmaları anlatarak yapılabilecek makul olan çalışmanın üst geçit olacağını ve bu çalışmayı hemen projenlendireceklerini 35-40 milyona mal olacak projenin 2018 de bütçe ayrıldığı takdirde önümüzdeki yıl çalışmaya başlanabileceğini söyledi.


İnceleme esnasında Bölge müdürü Hüsamettin Özendi’nin Mermer kavşağına üst geçit yapılması teklifinde mutabık kalınırken, Eskipazar-Mermer arası bölünmüş yolda yaşanılan sıkıntılarda bölge müdürlüğü heyetine aktarıldı.


İncelemelerde Karabük Milletvekili Sayın Burhanettin Uysal, Belediye Başkanımız Mustafa Yarkan, Kastamonu Karayolları 15. Bölge Müdürü Hüsamettin ÖZENDİ ve ekibi Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Sevdalı, Başkan Yardımcısı Ersan Küçükyılmaz ve Mermer Mahalle muharı Ahmet Ünal’da yer aldı.


Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur
 
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.