Get Adobe Flash player

İHALE İLANLARI

Oturum Aç

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Canlı Yayın

Eskipazar Haberler : 10 Kasım’da Atamızı Saygıyla Andık
Tarih: 2017/11/10 16:50:21 (429 Okuma)Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümünün 79. yıl dönümü münasebeti ile anma programı düzenlendi.Cumhuriyetin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 79. yıldönümü tüm yurtta olduğu gibi Eskipazar’da da düzenlenen törenle anıldı. Hükümet Konağı önünde yapılan Atatürk Anıtına çelenk sunma törenine İlçe Kaymakamı V. Hüseyin Remzi Konak, Belediye Başkanımız Mustafa Yarkan, İlçe Jandarma Komutanı Aydın Aydın, daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, öğretmenler, öğrenciler katıldı. 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı öncesi çelenklerin sunumu yapıldı. Törende Büyük Önder Atatürk'ün manevi huzurunda saat 09:05’de belediye anonsları ve polis sirenleri eşliğinde 2 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.

İstiklal Marşı eşliğinde Türk Bayrağı göndere çekildi ve daha sonra yarıya indirildi. Çelenk sunma töreninin ardından İlçemiz Gençlik ve Kültür Merkezinde öğrenciler tarafından hazırlanan Atatürk'ü Anma Programı sergilendi. Programda öğrenciler tarafından Atatürk'ü anlatan şiirler ve sözler okunarak piyesler sergilendi.Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur
 
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.