Get Adobe Flash player

İHALE İLANLARI

Oturum Aç

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Canlı Yayın

Eskipazar Haberler : AK Parti Eskipazar 6. Olağan Kongresi Yapıldı
Tarih: 2017/11/20 10:55:31 (686 Okuma)AK Parti Eskipazar İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresi yapıldı.Eskipazar Gençlik Merkezi Salonu’nda tek listeyle gidilen kongrede, delegelerin oyunu alan başkan adayı İsmail Palaz, başkanlığa seçildi.

Kongreye, Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Sayın Mehmet Ali Şahin, AK Parti Karabük Milletvekili Sayın Burhanettin Uysal, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet Ceylan, Ak Parti 22.ve 23. Dönem Giresun Milletvekili ve Bölge Koordinatörü Ali Temur, Belediye Başkanımız Mustafa Yarkan, AK Parti Karabük İl Başkanı İsmail Altınöz, Eski milletvekili adayı Sedat Namal, belediye başkanları, il genel ve belediye meclis üyeleri ile partililer katıldı.


Kongrede konuşan Belediye Başkanımız Mustafa Yarkan, kongrenin hayırlara vesile olması temennisinde bulunarak önceki ilçe yönetimine çalışmaları için teşekkür etti ve yeni seçilecek İsmail Palaz başta olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi.


Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Sayın Mehmet Ali Şahin’de, kongrelerin yenilenme ve yeni bir heyecan getirdiğini, AK Parti'nin kongrelerle güçlendiğini söyledi. 2009 yılından bu yana Eskipazar’da yapılan yatırımlardan bahsederek büyük bir değişim ve dönüşüm gerçekleştirildiğini belirten Şahin, yatırımların bundan sonrada devam edeceğini ifade etti.


Tek liste ile gidilen kongrede yeni başkan İsmail Palaz’ın yönetimi ise şu isimlerden oluştu: Aydın Mermi, Eyüp Ünlü, Hıfzı Dönmez, Hüseyin Hız, İsmail Alıcı, Mehmet Esen, Ahmet Çelik, Hasan Kılıç, Ramazan Hızarcıoğlu, Ahmet Aydemir, Zeki Yıldız, Musa Göktaş, İlknur Yılmaz, Elmas Gökkaya


Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur
 
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.