Get Adobe Flash player

İHALE İLANLARI

Oturum Aç

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Canlı Yayın

Eskipazar Haberler : BAKAB Ereğli’de Toplandı
Tarih: 2017/11/29 10:23:32 (468 Okuma)Batı Karadeniz Kalkınma Birliği (BAKAB) Kasım ayı Olağan Meclis Toplantısı Ereğli'de yapıldı
Batı Karadeniz Kalkınma Birliği (BAKAB) Kasım ayı Olağan Meclis Toplantısı Karadeniz Ereğli Belediye Başkanlığının ev sahipliğinde yapıldı.

Toplantıda BAKAB 2018 yılı bütçesi ile diğer gündem maddeleri görüşüldü.


Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Belediye Başkanımız Mustafa Yarkan, Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, Yortan Belediye Başkanı Yılmaz Tiryaki, Araç Belediye Bankan Vekili Onur Atıcı Bartın Kültür ve Turizm İl Müdürü Fuat Dursun, Karabük Kültür ve Turizm İl Müdürü İbrahim Şahin ile Belediye Kültür Müdürleri ve BAKAB yetkililerinin katıldığı toplantının oldukça verimli geçtiği ifade edildi.


Aralarında 2018 bütçesinin de bulunduğu gündem maddelerinin görüşülerek karara bağlandığı toplantıda, EMİTT fuarına katılım konusunda da fikir alışverişinde bulunulurken yaklaşık 2 saat süren toplantı öğle yemeği ile sona erdi.


Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur
 
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.