Get Adobe Flash player

İHALE İLANLARI

Oturum Aç

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Canlı Yayın

Eskipazar Haberler : Eskipazar Heyetinden Meclise Çıkarma
Tarih: 2018/1/17 12:53:06 (548 Okuma)Eskipazar Heyeti, Ak Parti grup toplantısına katıldı ve Karabük Milletvekilerimizin TBMM’de misafiri oldu.Belediye Başkanımız Mustafa YARKAN, AK Parti Eskipazar İlçe Başkanı İsmail PALAZ, Eskipazar İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve İlçe Teşkilatı, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın katıldığı AK Parti Grup Toplantısına katılarak, Karabük Milletvekillerinin TBMM’inde misafiri oldu.

Grup toplantısı sonrası Eskipazar Heyeti, Karabük Milletvekilleri Mehmet Ali ŞAHİN ve Prof. Dr. Burhanettin UYSAL ile TBMM çatısı altında toplantı odasında bir araya geldiler. 

Eskipazar Belediye Başkanı Mustafa YARKAN: “Kısa bir süre içerisinde Belediye Başkanlığı değişimi ve İlçe kongremizi gerçekleştirdik. Bu süreçteki desteklerinden dolayı Milletvekillerimize teşekkür ediyoruz. Bugün hem partimizin grup toplantısına katılmak hem de Milletvekillerimize ziyarette bulunmak için buradayız.” diyerek, Eskipazar’da devam eden yatırımlarla ilgili bilgiler verdi.


Eskipazar İlçe Teşkilatını Gazi Meclis’te ağırlamaktan dolayı çok mutlu olduklarını ifade eden Karabük Milletvekilleri Sayın Mehmet Ali ŞAHİN ve Sayın Prof. Dr. Burhanettin UYSAL İlçelerimizden gelen talepleri karşılama noktasında birlikte çalıştıklarını ifade ederek, birlik beraberlik daim olduğu sürece aşılamayacak hiçbir engel olmadığı vurgulandı.


Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur
 
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.