Get Adobe Flash player

İHALE İLANLARI

Oturum Aç

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Canlı Yayın

Eskipazar Haberler : Mermer Kavşağına Bir Adım Daha
Tarih: 2018/1/17 12:57:03 (607 Okuma)Başkan Yarkan, Karayolları Genel Müdürü İsmail Kartal’ı makamında ziyaret etti.Ak Parti Eskipazar İlçe teşkilatıyla birlikte heyet olarak Ankara’ya giden Belediye Başkanımız Mustafa Yarkan, AK Parti Karabük Milletvekili Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkan Vekili Prof. Dr. Burhanettin UYSAL ve Ak Parti Eskipazar İlçe Başkanı İsmail Palaz ile birlikte Karayolları Genel Müdürü İsmail Kartal’ı makamında ziyaret etti.

İlçemiz Eskipazar-Mermer arası bölünmüş yol üzerindeki düzenlemeler ve Mermer Kavşağında yapılması planlanan projeyle ilgili karşılıklı görüş alışverişin yapıldığı ziyarette Başkan Yarkan, yapılacak düzenlemeyle birlikte Mermer esnafının zarar görmemesi için en asgari düzeyle bir çalışma yapılmasını istedi.


Karayolları Genel Müdürü İsmail Kartal Bey’de Belediye Başkanımız Mustafa Yarkan’ı talebini değerlendirerek ordaki esnafa zarar vermeden çalışma yapılacağını ve taslak proje ihalesinin yapıldığını, projenin 2018 yatırım planına alınacağını ifade etti.


Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur
 
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.