Get Adobe Flash player

İHALE İLANLARI

Oturum Aç

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Canlı Yayın

Eskipazar Haberler : Doğalgaz’da Sona Gelindi
Tarih: 2018/1/22 18:30:00 (2195 Okuma)İlçemize doğalgaz kazandırılması konusunda artık son aşamaya gelindi.Geçtiğimiz seçimlerde sözü verilen ve eski Belediye Başkanımız Dursun Baş’ın yoğun mesai harcayarak takip ettiği ilçemize doğalgaz kazandırılması konusunda artık son aşamaya gelindi.

Belediye Başkanımız Mustafa Yarkan’ında göreve geldiği günden bugüne yakinen takip ettiği doğalgaz dağıtımı konusunda karşılıklı görüş alışverişinde bulunmak üzere Karabük Doğalgaz İşletmeler Müdürü Cengiz Mancıoğlu bir araya geldi.


Başkan Yarkan, Kargaz tarafından şehir merkezinde yapılacak çalışmalar ve doğalgaz hattı güzergahları hakkında bilgiler alırken Karabük Doğalgaz İşletmeler Müdürü Cengiz Mancıoğlu, Kargaz olarak Eskipazar’ın şehiriçi doğalgaz dağıtım projesini tamamladıklarını belirterek, çalışmalara Nisan ayı itibariyle başlayacaklarını ifade etti.


Mancıoğlu yaklaşık 10km.’lik doğalgaz hattı döşeme çalışmalarının 2018 yılı sonuna kadar bitirmeyi planladıklarını, BOTAŞ’ın İsmetpaşa mevkiinden geçen doğalgaz Ana iletim hattından Eskipazar’a doğalgaz nakil güzergahı netleştikten sonra 2018 yılı sonunda Eskipazar’a doğalgaz verilebileceğini de belirtti.


Başkan Yarkan’da yapılacak olan çalışmalardan ötürü Kargaz’a ve doğalgazın ilçemize kazandırılmasında büyük emekleri ve destekleri olan Karabük Milletvekillerimiz Sayın Mehmet Ali Şahin’e, Sayın Burhanettin Uysal’a ve Eski Belediye Başkanımız Dursun Baş’a  teşekkür ederek, ilçemize hayırlı olmasını dileklerinde bulundu.


Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur
 
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.