Get Adobe Flash player

İHALE İLANLARI

Oturum Aç

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Canlı Yayın

Eskipazar Haberler : Osb Alanında İstimlak Süreci Başlayacak
Tarih: 2018/2/15 18:32:39 (1462 Okuma)Eskipazar Metal ve Metal Ürünleri İhtisas Organize sanayi bölgesi alanında istimlak süreci başlayacakTürkiye’nin örnek ve prestijli Organize Sanayi Bölgelerinden biri olması planlanan ve yaklaşık 5 bin kişiye istihdam sağlanması beklenen İmalat sanayisine dayalı Eskipazar Metal ve Metal Ürünleri İhtisas Organize sanayi bölgesi için alanının malikleri ve hisse sahipleri ile istimlak süreci konusunda istişarelerde bulunuldu.

İlçe Kaymakamı Sayın Hüseyin Remzi Konak, Belediye Başkanımız Mustafa Yarkan, Eskipazar Metal ve Metal Ürünleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Emin Demir, Ak Parti İlçe Başkanı İsmail Palaz, İl Genel meclis üyesi Kamil Ünal ve köy muhtarlarının katılımlarıyla yapılan toplantıda bölgede istimlak yapılacak alanların kayıtları tapu müdürlüğünden çıkartılarak muhtarlara teslim edildi.

Eskipazar Metal ve Metal Ürünleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Emin Demir, gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek sanayi bölgesi için artık oy yaydan çıktı ve bu işin gerçekleşmesi için elimizden gelen ne varsa yapıyoruz. İnşallah istimlak süreci yakında başlayacak, bölgede istimlak yapılacak alanlarla ilgili kayıtlarımızı çıkarttık ve bu toplantımızda İlçe Kaymakamımızla, Belediye Başkanımızla ve muhtarlarımızla paylaştık. Süreci takip ediyoruz inşallah alanla ilgili imar ve parselasyon ihalesi yapılıp bu hazırlıklar bittiğinde istimlak sürecini de hızlı bir şekilde atlatarak Organize Sanayi alanını biran evvel hayata geçirmek istiyoruz. dedi


Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur
 
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.