Get Adobe Flash player

İHALE İLANLARI

Oturum Aç

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Canlı Yayın

Eskipazar Haberler : Mehmetçik Vakfı Yararına Kermes
Tarih: 2018/3/8 18:31:37 (828 Okuma)Eskipazar Ortaokulundan Mehmetçik Vakfı Yararına KermesEskipazar Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri tarafından geliri Mehmetçik Vakfı’na verilmek üzere kermes düzenledi.

Kermeste öğrenci velilerinin evde yaptığı, börek, kek, pasta ve çeşitli yemek ile tatlılar satışa sunuldu.


Eskipazar Ortaokulu çok amaçlı salonunda düzenlenen kermes etkinliğine İlçe Kaymakamı Sayın Hüseyin Remzi Konak, Belediye Başkanımız Mustafa Yarkan, İlçe Jandarma Komutanı Aydın Aydın,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat DAĞCIOĞLU, Ak Parti İlçe Başkanı İsmail Palaz, daire amirleri, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.


Kermesin açılışında konuşan İlçe Kaymakamı Sayın Hüseyin Remzi Konak, kermesin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek, 8 Mart dünya kadınlar gününü kutladı.


Belediye Başkanımız Mustafa Yarkan’da 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutlarak “Kadınlar bir ülkenin, toplumun mihenk taşı ve bizlerin yetişmesideki en büyük etken işin mutfağında olan kişilerdir. Bu vesile ile hepinizin 8 Mart Dünya Kadınlar gününüzü tebrik ediyorum. Bu düzenlemiş olduğunuz duyarlı etkinlik için ilçem ve şahsım adına hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ülkemizin bekası için mücadele eden kahraman askerlerimize askerlerimize başarılar ve muvaffakiyetler diliyorum. Şehitlerimize rahmet geride kalanlarına başsağlığı, gazilerimize de acil şifalar diliyorum.” dedi.


Konuşmaların ardından kermesin açılış kurdelesini İlçe Kaymakamı Sayın Hüseyin Remzi Konak ve Belediye Başkanımız Mustafa Yarkan kesti.


Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur
 
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.