Get Adobe Flash player

İHALE İLANLARI

Oturum Aç

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Canlı Yayın

Eskipazar Haberler : Emekli Olan Personele Veda Yemeği
Tarih: 2018/5/8 17:29:04 (1278 Okuma)Belediyemizden emekli olan iki personel için veda yemeği düzenledi.Eskipazar Belediyesinden emekli olan 2 personel için Sarı Kale’de veda yemeği düzenlendi.

Belediyemizde çalışan ve emekli olan Salih Kaya ve Muzaffer Sökel için belediyede birlikte çalıştıkları mesai arkadaşları tarafından veda yemeği verildi. Programa katılan Belediye Başkanımız Mustafa Yarkan, emekli olan personellere katkı ve hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Başkan Yarkan, "Uzun süre belediyemizde çalışarak halkımıza hizmet veren arkadaşlarımız için bir aradayız. Hepimizin ortak derdi ilçemize ve vatandaşlarımıza daha iyi hizmet etmektir. Bizden yana hakkımız varsa helal olsun. Belediyemizdeki emekleriniz için ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bundan sonraki hayatınızda hepinize ailenizle birlikte sağlık ve mutluluklar diliyorum.. Bu programın hazırlanmasında emeği geçen mesai arkadaşlarıma da ayriyeten teşekkür ediyorum" dedi.

Başkan Yarkan, emekli olan personele günün anısına plaket takdim etti. Emekli olan personellerde helallik isteyerek, programın hazırlanmasından dolayı mutlu olduklarını belirterek emeği geçen herkese teşekkür etti. 


Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur
 
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.