Get Adobe Flash player

İHALE İLANLARI

Oturum Aç

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Canlı Yayın

Eskipazar Haberler : İlk Doğalgaz Abonesi Başkan Yarkan Oldu
Tarih: 2018/7/4 12:32:05 (1237 Okuma)Kargaz dağıtım şirketi ilçemizde büro açarak doğalgaz aboneliği işlemlerini başlattı.Kargaz firması tarafından şehiriçi doğalgaz dağıtım hattı borularının döşenmesi çalışmaları hızla devam ederken, Kargaz dağıtım şirketi ilçemizde büro açarak doğalgaz aboneliği işlemlerini başlattı.

3 Temmuz tarihi itibarıyla başlayan başvurular kapsamında, Belediye Başkanımız Mustafa Yarkan, Kargaz dağıtım şirketi bürosuna giderek  ilk doğal gaz abonesi oldu.


Eylül ayının sonuna kadar doğalgaz hattı hazırlanmış ve abone işlemleri tamamlanmış olan vatandaşlarımızı doğalgazla buluşturacak Kargaz dağıtım şirketince ilçemizde hizmet bürosu açıldı. Büroda ilk abonelik sözleşmesine Belediye Başkanımız Mustafa Yarkan imza attı.


Başkan Yarkan, “Eskipazar uzun zamandır bu hizmeti bekliyordu. Biz de elimizden geleni çalışmaları yaparak planlamalar doğrultusunda abone olan bütün vatandaşlarımıza doğalgaz hizmetini verebileceğimizin müjdesini sizlerle paylaşıyoruz. İnşallah memleketimiz için büyük bir yenilik olacak. İlk doğalgaz aboneliğini imzalayarak Bismillah dedik. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur
 
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.