Get Adobe Flash player

İHALE İLANLARI

Oturum Aç

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Canlı Yayın

Eskipazar Haberler : 15 Temmuz Şehitleri İçin Mevlid-İ Şerif Okutuldu
Tarih: 2018/7/15 17:03:28 (195 Okuma)15 Temmuz darbe girişiminin 2. yıl dönümü dolayısıyla ilçemizde çeşitli etkinlikler düzenleniyor.İlçemizde 15 Temmuz darbe girişiminin 2. Yıldönümünde düzenlenen programlarla bu vatan için canını feda eden aziz şehitlerimiz anılıyor. 

15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Merkez Yusuf Bey Camii’nde öğle namazı öncesi şehitlerimiz için Mevlidi Şerif okundu, dualar edildi.

Programa Karabük Milletvekilimiz Cumhur Ünal, İlçe Kaymakamımız Mehmet Yasin Erkan, Belediye Başkanımız Mustafa Yarkan, AK Parti İlçe Başkanı İsmail Palaz, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye meclis üyelerimiz, daire müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.  

Şehitlerimiz için okunan Mevlidi Şerif’in ardından cami avlusunda Belediyemiz tarafından pilav üstü kavurma ikram edildi. Karabük Milletvekilimiz Cumhur Ünal, İlçe Kaymakamı Mehmet Yasin Erkan ve Belediye Başkanımız Mustafa Yarkan tezgahın başına geçerek vatandaşlara ikram etti. 


Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur
 
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.