Get Adobe Flash player

İHALE İLANLARI

Oturum Aç

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Canlı Yayın

Eskipazar Haberler : Eskipazar Heyeti Milletvekillerini Ziyaret Etti
Tarih: 2018/7/18 15:29:19 (535 Okuma)Eskipazar Heyeti 
Karabük Milletvekillerimiz Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş’i TBMM'de ziyaret etti.Belediye Başkanımız Mustafa YARKAN, AK Parti Eskipazar İlçe Başkanı İsmail PALAZ, Eskipazar İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve İlçe Teşkilatı, Karabük Milletvekillerimiz Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş’i Türkiye Büyük Millet Meclisinde (TBMM) ziyaret ederek, meclis çalışmalarında başarı dileklerinde bulundular.

27.dönem Ak Parti Karabük Milletvekili olarak TBMM’de yer alan Milletvekillerini meclis çalışma ofislerinde ziyaret eden Belediye Başkanımız Mustafa YARKAN ve beraberindeki heyet, hayırlı olsun temennisinde bulunarak yeni dönem meclis çalışmalarında başarılar dileklerinde bulundular.

Gerçekleştirilen ziyaretlerle ilgili açıklamada bulunan Başkan Yarkan, “ Ak Parti Karabük Milletvekillerimizle TBMM’de bir araya gelerek hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Güçlü ve deneyimli bir Milletvekili kadrosuyla şehrimizin TBMM’de temsil ediliyor olmasını büyük bir kazanç olarak görüyorum. Projelerimizi Milletvekillerimizin bilgilerine sunarak onların değerli destekleriyle en kısa sürede kentimizin hizmetine kazandırmak istediğimizi ifade ettik. Vekillerimize meclis çalışmalarında ilimiz, ilçemiz ve ülkemiz adına büyük sorumluluklar düşüyor, hepsine çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Belediye olarak gerçekleştirilen çalışmalar ve projeler hakkında bilgiler veren Başkan Yarkan, önümüzdeki süreçte hayata geçirilmesi planlanan projeler hakkında da karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur
 
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.