Get Adobe Flash player

İHALE İLANLARI

Oturum Aç

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Canlı Yayın

7’den 70’e Ramazan Eğlenceleri Sürüyor

Gönderen:  Tarih 2018/5/26 14:18:40Belediyemiz tarafından geleneksel hale getirilen ramazan eğlenceleri renkli görüntülerin ortaya çıkmasını sağlıyor.Ramazan ayının başlangıcından itibaren her Cuma ve cumartesi günleri iftardan hemen sonra başlayarak farklı etkinlikler ve yarışmaların da yer aldığı geleneksel Ramazan eğlencelerinde; pamuk şeker, Osmanlı macunu, Osmanlı şerbeti ve patlamış mısır ikramı yapılırken çocuklar gönüllerince eğleniyor.

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Parkında düzenlenen etkinliklere Belediye Başkanımız Mustafa Yarkan ve  Meclis Üyelerimizde katılarak çocukların eğlencelerine ortak oldu. Başkan Yarkan; “Ramazan kültürünü çocuklarımıza tanıtmak için bu tarz etkinlikleri geleneksel olarak her yıl sizlerle buluşturuyoruz. Çocukların coşkusu bizleri de mutlu ediyor. Sizler her şeyin en iyisine, en güzeline layıksınız” şeklinde konuştu. 

Birbirinden renkli görüntülerin yer aldığı eğlenceler ve ramazan ayı etkinlikleri kapsamında düzenlenen etkinlikler 7den 70’e her kesimden yoğun ilgi görüyor.  Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Parkta yapılan etkinliklerde pamuk şeker, Osmanlı macunu, Osmanlı şerbeti ve patlamış mısır ikramı yapılırken minikler uzun kuyruklar oluşturuyor. Osmanlı döneminden günümüze Ramazan aylarında güğüm içerisinde şerbet ikramı kültürü de Osmanlı kıyafetli şerbetçilerle vatandaşlara yansıtılıyor.  NOT ADMIN
Yorumu İlet
Yorum Kuralları*
Tüm yorumlar yönetici onayına tabî tutulsun
Başlık*
Mesaj İkonu*
       
Mesajınız*
URL E-Posta Resimler Resimler içinde Gülenyüzler Flaş Youtube Kaynak kodu Alıntı

Kalın İtalik Altı çizgili Üstü çizgili  Sol Merkez Sağ  


Önizleme butonu ile işlemlerinizi kontrol edebilirsiniz.
Seçenekler*
 
 
 
Onay Kodu*

Resmi değiştirmek için tıklayın.


Resim de gördüğünüz karakterleri yazınız
Kod büyük-küçük harfe karşı duyarlı değil
İzin verilen giriş hakkı: 10